Elérhetőségeink, telephelyeink

Valkon kapcsolat térkép

Kecskeméti központ:

6000 Kecskemét, Mindszenti krt. 55.
Tel: +36 76/579-008
Fax: +36 76/579-009

 

Pápai telephely:

8500 Pápa, Külső Veszprémi út 48.
Tel: +36 89/512-090
Fax: +36 89/512-091

Pityer Szabolcs
Tel.: +36 30/481-3943

Sárbogárdi telephely:

7000 Sárbogárd, Köztársaság u. 0793/24

Tel: +36-25/518-150

Kéri György
Tel.: +36 30/481-3968

 

Gépértékesítés:

Dobos Péter, munkagépkereskedelmi vezető
Tel.: +36 30/697-4224, +36 76/579-008, +36 76/579-009, e-mail: dobosp@valkon.hu

Jócsák Attila, erőgépkereskedelmi vezető
Tel.: +36 30/697-4225, +36 76/579-008, +36 76/579-009, e-mail: jocsaka@valkon.hu

 

Területi képviselők:

1. Jankovics Zoltán területi képviselő

Bács-Kiskun megye, Csongrád megye, Tolna megye

Tel.: +36 30/697-4232 · E-mail: jankovicsz@valkon.hu

2. Bittó Imre területi képviselő

Békés megye, Csongrád megye

Tel.: +36 30/632-7602 · E-mail: bittoi@valkon.hu

3. Vizi Kálmán területi képviselő

Békés megye, Hajdú-Bihar megye

Tel.: +36 30/182-8037 · E-mail: vizik@valkon.hu

4. Pecsenye Nándor területi képviselő

Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Tel.: +36 30/453-1910 · E-mail: pecsenyen@valkon.hu

5. Vincze György területi képviselő

Heves megye, Nógrád megye

Tel.: +36 30/697-4240 · E-mail: vinczegy@valkon.hu

6. Kontér Sándor területi képviselő

Jász-Nagykun-Szolnok megye, Pest megye

Tel.: +36 30/836-1459 · E-mail: konters@valkon.hu

7. Meszárek Ferenc területi képviselő

Komárom-Esztergom megye, Budapest

Tel.: +36 30/449-1062 · E-mail: meszarekf@valkon.hu

8. Molnár Dániel területi képviselő

Győr-Moson-Sopron Megye, Veszprém megye

Tel.:+36-30/697-4235 · E-mail: molnard@valkon.hu

9. Nagy János területi képviselő

Zala megye, Vas megye

Tel.:+36-30/642-7947 · E-mail:nagyj@valkon.hu

10. Kvakic Elmir területi képviselő

Zala megye, Somogy megye, Tolna megye

Tel.: +36-30/448-7692 · E-mail: kvakice@valkon.hu

Alkatrész értékesítés:

Koszorus Mihály, alkatrész raktáros, Kecskemét
Tel.: +36 30/697-4227, e-mail: koszorusm@valkon.hu

Tohai Tibor, alkatrész raktáros, Kecskemét
Tel.: +36 30/697-4229, e-mail: tohait@valkon.hu

További elérhetőségek alkatrész témában: http://www.valkon.hu/alkatresz/

 

Szerviz:

Kádi Nándor, szervizmérnök, Kecskemét
Tel.: +36 30/697-4238, +36 76/579-008, +36 76/579-009, e-mail: kadin@valkon.hu

Nagy Ferenc, vevőszolgálati mérnök, Kelet-Magyarország
Tel.: +36 30/697-4236, +36 76/579-008, +36 76/579-009,e-mail: nagyf@valkon.hu

Pénzes Ferenc, vevőszolgálati mérnök, Nyugat-Magyarország
Tel.: +36 30/453-2001, +36 76/579-008

Sági Zsolt, szervizmérnök, Kecskemét
Tel.: +36 30/453-5572, e-mail: sagizs@valkon.hu

További információk szerviz témában: http://www.valkon.hu/szerviz/

 


Valkon nagyobb térképen való megjelenítése

HírlevélFacebook